icn-chatbot
Extérieur - Château des Tourelles
Back
Chambre d’hôtes

Le Château des Tourelles en Vendée - La Gaubretière

Het Château des Tourelles opent zijn deuren voor u in een familiale en ontspannen sfeer op slechts 13 minuten van de Puy du Fou. Tijdens uw verblijf heeft u toegang tot een ontspanningsruimte: zwembad van 28°C (van mei tot september), spa van 40°C (het hele jaar door) en vele activiteiten en dit alles in een oude ministerswoning die een voor iedereen toegankelijke vakantiebestemming is geworden.

Verblijf Parc + hotel 142,00€/pers
Parking privé
Privé parkeerplaats
Piscine
Zwembad
Spa & Bien-être
Spa & Wellness ruimte
wifi
Gratis wifi
Gratis wifi

Aankomsttijd :
Aankomst mogelijk vanaf 17.00 uur
Buiten deze uren is het noodzakelijk om contact op te nemen met je host om te weten hoe je toegang krijgt.

Beschrijving accommodatie:
Voor alle kamers: beddengoed en handdoeken inbegrepen (opgemaakt bed bij aankomst). Prive badkamer.
Toegang inbegrepen tot het verwarmde zwembad en de spa, evenals tot de vele activiteiten die worden aangeboden. Lening van apparatuur inbegrepen.

Horeca:
Ontbijtbuffet (vers brood, brioche uit de Vendée, gebakjes, jam, kaas, vleeswaren...) wordt dagelijks geserveerd tussen 7.30 en 9.30 uur.

Deze accommodatie beschikt over een bistronomisch restaurant of een tapasbar (op reservering).

Adres :
Le Château des Tourelles
18 rue de la Frérie
85130 La Gaubretière